Svatby

Svatba si vyžaduje velké množství příprav a drahocenného času. Pomůžeme vám vše naplánovat a připravit přesně podle vašich představ.

Svatební obřad

Svatební obřad může být na zahrádce před hotelem Bellevue (zajistíme svatební slavobránu, stůl pro oddávajícího, lavice pro svatebčany, výzdobu květinami, ozvučení prostoru, …) nebo můžete pro svatební obřad využít obřadní síň či prostory muzea v nedalekém Jáchymově. Už před samotným obřadem můžeme připravit občerstvení dle vašich představ (chlebíčky, zákusky, řízečky, zeleninové, salámové nebo sýrové mísy, …).

 

 

 

 

 

 

 

 

Svatební hostina

Svatební hostinu většinou připravujeme v restauraci hotelu Petr. Můžeme ji ale připravit v restauraci hotelu Bellevue nebo v horské chatě PAM. Záleží na počtu svatebčanů a na vašem přání. Výzdobu místnosti, dekoraci na svatební tabuli. Pro sestavení svatebního menu je nutné osobní setkání. Připravit můžeme klasickou polévku s játrovými knedlíčky a svíčkovou omáčku s domácím houskovým knedlíkem a brusinkovým terčem, lehký bramborový salát s lososem nebo třeba občerstvení formou rautu. Záleží pouze na vašich představách.

Večerní zábava

Pro večerní zábavu můžete využít prostoru našich restaurací. Zajistit můžeme živou hudbu, ozvučení prostoru aparaturou, nebo to necháme na vás a my se postaráme pouze o občerstvení pro vaše hosty. Přímo před restaurací hotelu Petr je zastřešený venkovní gril, dětské hřiště a zastřešené venkovní posezení. To vše vám bude k dispozici. Přijeďte se podívat.